Image

Ceza Hukuku | Soru Bankası

Soru Bankası
500₺400₺
Ön siparişler 4 Temmuz Perşembe günü kargoda.
Ön Sipariş Oluştur
  • Genel
  • İçindekiler

Öğretir Yayınları olarak, hayallerine ulaşma yolunda sana destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yolculuğunda sana eşlik edecek yeni eserimiz “Ceza Hukuku Soru Bankası” kitabını gururla sunarız.

Bu kitap, Ceza Hukuku alanında derinlemesine bilgi sahibi olmanı sağlayacak ve sınavlarda üstün başarı göstermen için özel olarak hazırlandı. Ancak, bu kitabı verimli bir şekilde kullanmadan önce “Ceza Hukuku Genel Hükümler”, “Ceza Hukuku Özel Hükümler” ve “Ceza Muhakemesi Hukuku” kitaplarımızı dikkatlice incelemeni öneririz. Bu kitaplar, Ceza Hukuku’nun temel prensiplerini kavramanı ve kodlamanı sağlayarak, karşılaşabileceğin tüm sorulara hazırlıklı olmanı hedeflemektedir.


Ceza Hukuku Soru Bankası, özellikle aşağıdaki sınavlarda hiçbir soruyu kaçırmaman için titizlikle hazırlanmıştır:

Adli Yargı Hâkim ve Savcı Yardımcılığı Sınavı: %12

İdari Yargı Hâkim Yardımcılığı Sınavı: %7

Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı: %14

İdari Yargı Ön Sınavı: %8

Paem Sınavı: %20

Misyon Koruma Sınavı: %8 - 10

KPSS A Hukuk Kısmı: %15


Kitabımızın içeriği üç ana bölümden oluşmaktadır:

1. Ceza Hukuku Genel Hükümler

2. Ceza Hukuku Özel Hükümler

3. Ceza Muhakemesi Hukuku

Bu bölümler, kendi içinde alt başlıklara ayrılmış ve her konu detaylı sorularla desteklenmiştir. Sınavların müfredatına uygun olarak hazırlanan bu soru bankası, hiçbir konu eksiği olmaksızın çalışmanıza olanak tanır.


Ceza Hukuku Soru Bankası, 15 yıllık hazırlık ve yazarlık tecrübemizin bir ürünüdür. Sorularımız, detaylı ve akılda kalıcı çözümlerle zenginleştirilmiştir. Bu kitabın, ceza hukuku alanında başucu kaynağınız olacağına inanıyoruz.

Başarıya giden yol meşakkatlidir. Ancak, doğru kaynaklar ve düzenli çalışma ile bu zorluklar aşılabilir. Bu kitap, seni başarıya ulaştıracak yolda önemli bir rehber olacaktır. İnan, planla, çalış ve başarı seninle olsun!


 Ücretsiz Kargo

Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?