Image

Ceza Muhakemesi Hukuku

Öğretir Kamp Kitabı
320₺220₺
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
  • Genel

Elinizde bulundurduğunuz bu kitap ile Ceza Muhakemesi Hukuku (CMK) dersinin baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde canına okumuş olacaksınız.

Öğretir Ceza Muhakemesi Hukuku (CMK) Kamp kitabınızı, CMK eğitim videoları ile baştan sona kadar tamamladığınızda Ceza Muhakemesi Hukuku (CMK) dersi için başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız...!

Kitap hazırlanırken, kalıcı bir öğrenme amaçlanmış ve sıkılmadan çalışmanız için zihin haritası tekniği kullanılmıştır. Kitabı ister bireysel çalışabilir, isterseniz de tamamının video anlatımlı olarak sitemizde yer alan video eğitim paketini temin ederek de ilerleyebilirsiniz.

İster Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı (HÖMGS) veya Hakimlik, isterse de Kurum sınavları – PAEM – Misyon Koruma – STS - KPSS A ve diğer Sınavlar için bu kitap - videolar fazlasıyla yeterlidir. Öğretir Kamp Kitabınızda ve Videolarda sadece konu anlatımı yapılmamış, kodlamalar ve kutucuklarla bilgilerin daha kolay öğrenilmesi amaçlanarak kalıcı olması hedeflenmiştir. Soru potansiyeli olan yerlere ayrıca vurgu yapılmıştır.

Kitabın tamamı özel tablolar, kutucuklar ve renkli baskı ile sıkılmadan çalışabileceğiniz bir şekilde hazırlandı.


 Ücretsiz Kargo

Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?