3.13(8)

İdare Hukuku Video Soru Bankası (PDF) | Çözümlü Videolar

  • Eğitim seviyesi: Tüm Seviyeler

Açıklama

İdare Hukukunu Genel tekrar yaptıracak nitelikte 125 sorudan oluşmaktadır.


125 soru çözülürken, her sorunun türevleri de anlatılmış hangi konudan veya sorudan başka neler sorulabilirse, hepsi çözüm yapılırken vurgulanmıştır. Bu sayede Soru çözüm videoları paketinde 125 soru değil yaklaşık 200 – 250 soru çözümü yapılmış olmaktadır.


  • 14 videodan oluşan bu seride hem genel tekrar yapacak hem de soru çözümleriyle öğrendiklerini pekiştirmiş olacaksınız.
  • Burada yer alan sorularımız, HÖ Hukuk Soru Bankasında yer alan sorulardan farklıdır.
  • Bu sorularla birlikte eksiksiz olarak İdare Hukuku tamamlanmış olacaktır.

Lütfen Okuyunuz !

Video eğitimler ve ders notları kargo olarak belirtilen adrese gönderilmez, site üzerinde oluşturulan üyeliğin erişimine 1 yıllık süre ile açılır. Eğitim ve ders notlarına nasıl erişim sağlayacağınızı öğrenmek için Tıklayınız.

Bu dersin konuları

15 Dersler

PDF Soru Kitapçığı?

Bu bölümde PDF soru kitapçığı yer almaktadır.
PDF Soru Kitapçığı

Soru Çözüm Videoları?

Bu bölümde soru çözüm videoları yer almaktadır.

Öğrenci Değerlendirmeleri

3.1

Total 8 Ratings

5
5 Değerlendirme
4
0 Değerlendirme
3
0 Değerlendirme
2
0 Değerlendirme
1
0 Değerlendirme

Emeğinize sağlık hocam.

eğitim öğretim hayatım boyunca hicbir dersi dinlerken bu kadar eğlenmemiştim. yüzyüze aldığım bütün eğitimler de buna dahil.
emeğinize sağlık MURAT hocam ne kadar teşşekkür etsek az.

Allah razı olsun hocam Anayasadan sonra idare de harika geçti emeğinize sağlık

Emeğinize sağlık, hukuköğretir milletimiz için bir nimettir, bu cihetle hizmetinizi geliştirmeye yönelik bazı tavsiyelerim olacak, bunlarda tamamen ileride yararlanacak olan kardeşlerimizin yararına ve siz kıymetli ekibinizin menfaatinedir. 1- idari teşkilat + mahalli idareler derslerinin eksik konularının soru videolarında olması profesyonelliğe darbe vurabilir, önerim konu videolarına dahil edilmesidir. 2- idari teşkilat + mahalli idareler için soru sayısı ve çeşidi yeterli sayılabilir ancak biraz daha çeşit arttırılırsa daha etkin olur. 3- idari teşkilat ve mahalli idareler dışında olan İDARE HUKUKU soruları çeşidi ve sayısı çok yetersiz kalmış. Kaymakamlıkta en çok soru idare hukukundan geliyor, bu sebeple hem soru videosu için soru çeşit ve adedi hem de konu anlatım videoları için daha kapsamlı anlatılırsa verimli olur, sanki değinilmemiş konular var gibi. Emeğiniz için teşekkür eder, başarılar dilerim.

selamu aleyküm murat hocam gerçekten emek verilmiş Allah razı olsun çok istifade ettim ders anlatımda size çok teşekür ederim murat hocam kemarası arkasında ülkenin geleceği için iyi öğrenci yetiştimek için sabırla yanınızda duran eşinize de Allah razı olsun ve yusuf bey de teşekür ederiz vesalam

Bugün soru tekrar videolarım çok şükür bitti. Emeklerinize sağlık hocam. Allah razı olsun.

Genel olarak harika sorular fakat İdare hukuku notların da ve videoların da köy korucularından ve ilk 2 sorudan bahsedilmemiş

Emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş. İnşallah meyvelerini alacağız. Hocam 118. Soruda kurullar en az kaç üyeden oluşur şeklinde yazmışsınız. Ama anlatırken en az kaç üye ile toplanır dediniz hangisini dikkate alalım. Teşekkür ederim.

40,00 

İçindekiler

  • Soru Çözüm Videoları
  • PDF Soru Kitapçığı

Enrolment validity: 366 days