Komiser Yardımclığı Türkiye Geneli – Online Deneme Sınavı

Eğitim Hakkında

Bilgilendirme, Lütfen Okuyunuz!

Online deneme sınavı ekranında ki giriş bilgileri ile web sitemiz giriş bilgileri farklıdır. Online deneme sınavı sistemimizde şuan sunucu kaynaklı bir sorun yaşanıyor. Ekip arkadaşlarımız şuan sorunu çözebilmek için çalışıyor. Yani giriş bilgilerinizde bir hata söz konusu değildir. Online deneme sisteminde yaşanan aksaklıktan dolayı giriş sağlayamıyorsunuz. Sorun düzeldiğinde bunu duyuracağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Komiser Yardımclığı Türkiye Geneli – Online Deneme Sınavı

Alanında uzman hocalar tarafından tamamen AÖF formatında hazırlanmıştır.


Sınav Kuralları

Her sorunun tek bir doğru cevabı vardır.

İşaretlediğiniz cevapları sınavı bitirmeden önce değiştirmek isterseniz değiştirebilirsiniz. Boş bıraktığınız sorulara sınavı bitirmeden önce tekrar dönebilir ve cevaplayabilirsiniz.

Sınavınızı tamamlayamadan süreniz bittiğinde sınav sonlanmışsa verileriniz kayıt altına alınır ve değerlendirmeye alınır.

Sizin ve diğer adayların sonuç bilgileri kişiseldir ve paylaşılmayacaktır.


Lütfen okuyunuz!

Bu eğitim paketinin ve içeriğinde bulunan online deneme sınavının erişim süresi satın alındıktan sonra Resmi PAEM 7 Sınavı gününe kadardır. Satın aldıktan sonra sınav gününe kadar; online deneme sınavına girebilir, kalan günlerde sınav kağıdınızı inceleyebilirsiniz.

daha fazla göster

Eğitim İçeriği

Deneme Sınavına Giriş
Deneme sınavına bu kısımdan giriş yapabilirsiniz.

  • Online Deneme Sınavı
    00:00