Image

HÖ | Ticaret – İcra İflas Hukuku Soru Bankası

Soru Bankası
310₺250₺
Sepete Ekle
 • Genel
 • İçindekiler

Yolculuğumuza Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku soru bankası kitabımızla devam ediyoruz.

Hukuk Öğretir Soru bankası kitabımız Anayasa Hukuku – İdare Hukuku – İYUK sorularından oluşan ve kısa sürede 6. Baskısını yaparak eksiksiz bir soru çözümü ile sınavlarda büyük destek sağladı.

Şimdi ise Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanında eksiksiz bir soru bankası kitabı sizi bekliyor.

Kitabımız toplam 50 test ve 823 sorudan oluşmaktadır. Ticaret Hukuku:

 • »  Ticari İşletme Hukuku – 160 soru

 • »  Şirketler Hukuku – 203 soru

 • »  Kıymetli Evrak Hukuku – 240 soru

  İcra İflas Hukuku ise 11 Test 220 sorudan oluşmaktadır.

  Elinizde tuttuğunuz bu kitapta yer alan sorular; Adlî Hakimlik, KPSS A Grubu, Seviye Tespit sınavı (STS), Kurum Sınavları ve kısacası meslekî kariyer sınavlarında adaylara yardımcı olması adına hazırlanmıştır..

  Ayrıca belirtmek isteriz ki, bu soru bankası hukuk fakültesi öğrencilerinin Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku dersleri içinde yol arkadaşlığı yapacaktır.

  Kitapta yer alan tüm sorular istisnasız olarak Av. Murat AKSEL (@hukukogretir) koordinatörlüğünde Çağlar Bayrakçı hocalarımız tarafından tek tek incelenmiş ve ciddi bir emek sarf edilerek hazırlanmıştır.

  Yazarların bu soru bankasındaki önemli amaçlarından biri de öğrencilerimizin soru içerisinde konuyu bir bütün olarak kavramalarına yardımcı olmaktır.

  Son olarak ‘Hukuk Öğretir’ soru bankası kitabımızı çözen ve Eğitim Paketlerinden yararlanan tüm öğrencilerimize sorularımızın faydalı olmasını ümit eder, başarılar dileriz.

Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?