Image

İdari Yargılama Hukuku

Öğretir Kamp Kitabı
350₺250₺
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
  • Genel

Tamamı renkli baskı olan Kitabımız 3 kısımdan oluşmaktadır:


1. kısım: Konu Anlatımı
2. kısım: Sorular
3. kısım: İlgili Mevzuatlar

Sevgili “Hukuk Öğretir Ailem” müthiş bir projeye daha birlikte imza atacağız.

Bitmek bilmeyen enerjimiz ile yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Elinde bulundurduğunuz bu kitap ile İdari Yargılama Hukuku (İYUK) dersinin baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde canına okumuş olacaksınız.

Kitap hazırlanırken, kalıcı bir öğrenme amaçlanmış ve sıkılmadan çalışmanız için zihin haritası tekniği kullanılmıştır. Kitabı ister bireysel çalışabilir, isterseniz de tamamının video anlatımını yaptığımız sitemizde yer alan video eğitim paketini temin ederek de ilerleyebilirsiniz.

Öğretir İYUK Kamp kitabınızı, İYUK eğitim videoları ile baştan sona kadar tamamladığınızda İdari Yargılama Hukuku (İYUK) dersi için başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız...!

Kitap 3 kısımdan oluşmaktadır:

1. kısım: Konu Anlatımı
2. kısım: Sorular
3. kısım: İlgili Mevzuatlar

Konu anlatımlı kısmının canına okuduktan sonra sorular bölümü tamamlanmalı, ardından Hukuk Öğretir Soru Bankası kitabındaki İYUK sorularını da çözmenizi istiyoruz.

İster Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı (HÖMGS) veya Hakimlik, ister Kaymakamlık, isterse de Kurum sınavları – PAEM – Misyon Koruma – STS – KPSS A Grubu Sınavlar için bu kitap - videolar fazlasıyla yeterlidir.

Kitapta ve Videolarda sadece konu anlatımı yapılmamış, kodlamalar ve kutucuklarla bilgilerin daha kolay öğrenilmesi amaçlanarak kalıcı olması hedeflenmiştir. Soru potansiyeli olan yerlere ayrıca vurgu yapılmıştır.

Kitabın tamamı özel tablolar, kutucuklar ve renkli baskı ile sıkılmadan çalışabileceğiniz bir şekilde hazırlandı.


 Ücretsiz Kargo

Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?