Image

Medeni Hukuk

Öğretir Kamp Kitabı
420₺320₺
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
  • Genel

Tamamı renkli baskı olan Kitabımız 4 kısımdan oluşmaktadır:

1. Kısım: Başlangıç Hükümleri ve Kişiler Hukuku
2. Kısım: Aile Hukuku
3. Kısım: Miras Hukuku
4. Kısım: Eşya Hukuku


Sevgili “Hukuk Öğretir Ailem” müthiş bir projeye daha birlikte imza atacağız.

Bitmek bilmeyen enerjimiz ile yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Elinde bulundurduğunuz bu kitap ile Medeni Hukuk dersinin baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde canına okumuş olacaksınız.

Öğretir Medeni Hukuk Kamp kitabınızı, Medeni Hukuk eğitim videoları ile baştan sona kadar tamamladığınızda Medeni Hukuk dersi için başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız...!

Kitap hazırlanırken, kalıcı bir öğrenme amaçlanmış ve sıkılmadan çalışmanız için zihin haritası tekniği kullanılmıştır. Kitabı ister bireysel çalışabilir, isterseniz de tamamının video anlatımını yaptığımız sitemizde yer alan video eğitim paketini temin ederek de ilerleyebilirsiniz.

İster Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı (HÖMGS) veya Hakimlik, isterse de Kurum sınavları – STS – KPSS A Grubu Sınavları için bu kitap - videolar fazlasıyla yeterlidir.

Kitapta ve Videolarda sadece konu anlatımı yapılmamış, kodlamalar ve kutucuklarla bilgilerin daha kolay öğrenilmesi amaçlanarak kalıcı olması hedeflenmiştir. Soru potansiyeli olan yerlere ayrıca vurgu yapılmıştır.

Kitabın tamamı özel tablolar, kutucuklar ve renkli baskı ile sıkılmadan çalışabileceğiniz bir şekilde hazırlandı. Ayrıca konuların tam anlamıyla öğrenilmesi ve mantığının kavramak için örnek soru çözümleri de yapılmıştır.


 Ücretsiz Kargo

 

Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?