Image

Vergi Hukuku Konu Anlatımı

Öğretir Kamp Kitabı
330₺250₺
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
  • Açıklama

2024 yılında ise genişletilmiş ve güncellenmiş bir şekilde Vergi Hukuku - Vergi Usul Hukuku - Türk Vergi Sistemi eğitim paketlerini baştan sona olmak üzere tamamen bir daha kayda aldık.

2024 yılında hazırladığımız video eğitim paketinin en önemli değişikliği ve yeniliği de elinizde bulundurduğunuz bu kitap olmuş oldu. Artık video eğitim paketi üzerinden yaptığınız konu çalışmasını, büyük bir titizlikle hazırlanan bu kitap ile eş zamanlı bir şekilde yürütebileceğiniz gibi, kitabı bireysel olarak da temin edip çalışabilirsiniz.

Değerli arkadaşlar;

Vergi hukuku, birçok sınavda karşımıza çıkan ve fark yaratan bir bölümdür. O yüzden ihmal edilmemesi gerektiği gibi çok da iyi çalışılmalıdır.

İster, İdari Hâkim Yardımcılığı, Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı (HÖMGS) isterse de KPSS A, Sayıştay Denetçiliği, Gelir Uzman Yardımcılı- ğı, Kurum Sınavları veya SMMM sınavları olsun, içinde vergi sorusunun sorulduğu tüm sınavlar için elinizdeki kaynak ve video eğitim paketleri yeterli olacaktır.

Hem video eğitim paketlerinde hem işbu çalışmamızda basım tarihine kadar olan tüm kanuni değişiklikler işlenmiştir. Vergi Hukukunda yer alan ve her yıl yeniden değerleme oranında artırılan parasal sınırların en güncel haline de kitabın en son sayfasında yer alan karekod ile ulaşabilirsiniz.


2024 Güncel İçerik
232 Sayfa
Ücretsiz Kargo
Image
Image
Image

© 2021 Murat Aksel Eğitim Ve Öğretim Kurumu Limited Şirketi

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?